Exkluzivní program
se Sandrou Figalovou

Představujeme vám naší novou službu pod vedením zakladatelky a hlavní nutriční terapeutky Mgr. Sandry Figalové.

Kdo je Sandra Figalová?

Sandra se aktivně věnuje výživě již přes deset let. Obor nutriční specialista vystudovala na 1. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Po mnohaletých zkušenostech a praxe v nemocnici, na soukromé klinice či v poradně kde jí pod rukama prošly stovky klientů, se nyní věnuje své praxi, nejen ve spolupráci s projektem Chytrý jídelníček, kterého je rovněž spoluzakladatelkou. Pokud se už nechcete točit v začarovaném kruhu diet a odříkání, jsem zde pro Vás.

Sandra Figalová

U svých klientů si zakládám na individuálním přístupu. Specializuji se kromě klasické redukce a nabírání hmotnosti i na výživu při různých onemocněních, alergiích i intolerancích či poruchách zažívacího traktu.

Sandra Figalová

Ve své péči mám i vrcholové sportovce, případně dokážu pomoci v rámci multioborové spolupráce při specifických poruchách příjmu potravy, v těhotenství nebo při kojení.

Sandra Figalová

Nejsem zastánce žádného výživového směru ani extrémních diet a snažím se nutriční potřeby vždy přizpůsobit potřebám a zvyklostem každému klientovi na míru. Jednoduše a efektivně.

Co vám tento exkluzivní program nabízí?

Exkluzivní program

9 990
  • 4x konzultace s vaším osobním nutričním terapeutem Sandrou Figalovou
  • Vstupní a výstupní konzultace v Praze včetně analýzy složení těla na InBody
  • Jídelníček na míru a kuchařka s jídly z jídelníčku (ebook)
  • Rady a tipy, jak se vyhnout běžným chybám při hubnutí (ebook)
  • Bezplatnou úpravu jídelníčku v rámci následujících 3 měsíců
Chci exkluzivní program

Reference vybraných klientů

Vaše výsledky hovoří za vše a my jsme šťastní, že s vámi vaši radost můžeme sdílet

Díky spolupráci se Sandrou jsem ve svých 45 letech po řadě neúspěchů za 6 měsíců shodila 18 kilo tuku a co víc, váhu si bez problému i nadále držím díky tomu, co mně o výživě naučila. Sandra je skvělá v tom, co dělá, protože krom úžasných odborných znalostí rozumí tomu, jak pracovat s člověkem a jeho osobností, a to je ohromný benefit, který mně konkrétně velmi pomohl k úspěchu. To, že jsem Sandru oslovila považuji za jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem v životě učinila.

Lenka P.

Vždy jsem si myslel, že na titul je třeba studovat. Díky Sandře jsem se stal docentem za pár týdnů. Připravila mně stravovací program, který mě pod sto kilo dostal velmi rychle. Stravu pestrou, vyváženou a pro mě vegetariána i diabetika naprosto vyhovující. Tělo si na stravovací režim rychle navyklo a dnes už to nenazývám dietou, ale naprosto přirozeným stravování. Překvapen byl i můj diabetolog, protože dávky inzulínu jsou na nule.

Pavel K.

Paní Sandru musím doporučit všemi deseti. Spoustu lidí mě zrazovalo, jít k nutričnímu specialistovi, že to budou vyhozené peníze. Opak je ale pravdou, byla to ta nejlepší investice. Mě osobně stačila jedna konzultace a jídelníček, který mě naučil jíst. Potřebovala jsem shodit opravdu jen pár kilo a to se povedlo, bez hladovění a trápení a váhu jsem si udržela dodnes, ikdyž už podle jídelníčku nejedu. Pozměnila jsem životní styl, který mě baví a za to vše musím poděkovat právě Sandře.

Jak bude vše probíhat?

1. Osobní konzultace s analýzou složení těla na InBody

V rámci osobní konzultace se společně podíváme na to co vás trápí, projdeme si aktuální jídelníček, ale podíváme se i na to, co bylo v minulosti, abychom společně dokázali zjistit zásadní chyby v jídelníčku a napravit je.

2. Analýza stávajícího stravování

Na první konzultaci si přinesete svůj aktuální zapsaný jídelníček za posledních 3 - 7 dní, díky kterému můžeme lépe porozumět tomu, co možná brání v dosažení cíle a nastavit co nejlépe následující kroky. Zápis jídelníčku by měl být co možná nejpřesnější, ideální je uvádět potraviny a konkrétní množství a čase. Nejlépe zapisujte každý chod hned po jeho konzumaci a to buď na papír nebo do kalorických tabulek. Zapisujte také pitný režim, pocity při jídle a případné změny zažívání. Takový zápis je pak vhodné nosit na každou kontrolní konzultaci.

3. Výživový plán na míru

Očekávejte výživový plán, který je sestavený skutečně na míru, žádná rámcová doporučení, která najdete všude na internetu. Při sestavení výživového plánu jsou zohledněny vaše skutečné potřeby, chutě, aktuální zdravotní stav a denní režim. Váš nový výživový plán bude mít 80 - 100 stran zdravých receptů sestavených přímo Vám na míru a bude tak i skvělou inspirací. U jednotlivých potravin je vždy i přibližné množství na dlaně, lžíce či hrsti a odpadá tak zatížení z přesných čísel, díky čemuž se naučíte do budoucna odhadovat dané množství potravin intuitivně.

Co dál?

»Společně se zároveň domluvíme na vzájemné komunikaci a dalších návštěvách na kontrolních měření. Ty mohou probíhat každý 3-4 týden.
»Neustále na sebe máme spojení a řešíme spolu vše, co je potřeba k cestě za úspěchem.
»V průběhu vám budu posílat rady a tipy a získáte ode mě ebooky, které vám pomohou v řešení mnohých problémů, motivace a budou vás během cesty také inspirovat.

Počet klientů je omezený. Neváhejte a udělejte svůj první krok k úspěchu ještě dnes!

Jdu do toho!

Chci udělat něco se svým tělem, jdu do toho!

Fakturační údaje

Nákupem souhlasíte s obchodními podmínkami.

Zkušenosti našich klientů

Vaše výsledky hovoří za vše a my jsme šťastní, že s vámi vaši radost můžeme sdílet

Úžasná proměna Báry

Úžasná proměna Báry

Úžasná proměna Báry

Úžasná proměna Báry

Spokojenost a pocit štěstí se dostaví brzy

Spokojenost a pocit štěstí se dostaví brzy

První měsíce a výsledek se dostavil

První měsíce a výsledek se dostavil

Perfektní změna

Perfektní změna

Měsíční proměny o -5 kg

Měsíční proměny o -5 kg

Lukáš se podle jídelníčku chystal na soutěž

Lukáš se podle jídelníčku chystal na soutěž

Komentářů není třeba

Komentářů není třeba

Kolikrát stačí lehká úprava jídla

Kolikrát stačí lehká úprava jídla

Když se chce, jde to

Když se chce, jde to

Jídelníček je udržitelný

Jídelníček je udržitelný

Dva měsíce s jídelníčkem -12 kg

Dva měsíce s jídelníčkem -12 kg

Nejčastěji kladené otázky

Pokud nanajdete odpověď na vaši otázku, budeme rádi, když nás budete kontaktovat.

Co vše je součástí exkluzivního programu?
Součástí exkluzivního programu je péče naší hlavní nutriční specialistky Mgr. Sandry Figalové, 4 konzultace včetně analýzy tělesného složení na Inbody, jídelníček na míru sestavený přímo Sandrou a dále veškeré materiály, kuchařky a ebooky, které dostanete v rámci spolupráce zcela zdarma.
Je možné konzultace s terapeutem absolvovat i zcela online?
Ano, můžete se domluvit na konzultace online a pokud nebudete mít cestu do Prahy, měření na Inbody můžete absolvovat ve svém městě. Výsledné hodnoty nám pak zašlete emailem a my je zohledníme při tvorbě jídelníčku.
Je v ceně programu i úprava jídelníčku, pokud by se nějak změnily moje potřeby v průběhu spolupráce?
Ano, jídelníček Vám vždy uzpůsobíme dle potřeby a aktuální situace.
Jak jídelníček funguje?
V jídelníčku nejdete několik desítek receptů připravených na míru dle požadavků a specifických potřeb. Pak už jen stačí vybírat dle chuti, možností a preferencí v ten daný den. Nejste vázán/a přesným výčtem receptů a můžete je jednotlivě kombinovat.
Je možné některé suroviny v jídelníčku zaměňovat?
Ano. Nejčastěji se jedná o ovoce a zeleninu (místo rajčete si klidně může vybrat papriku nebo jinou zeleninu), dále maso (pokud je libové, nemuste striktně jíst jen jeden druh, ale například kuřecí prsa můžeme vyměnit za libovou vepřovou panenku atd..). Dále obiloviny (rýže, jáhly, kuskus, quinoa, atd. lze střídat dle chuti a preferencí).
Jak dlouhé jsou jednotlivé konzultace?
Vstupní konzultace s nutričním terapeutem trvá 60 - 90 minut i s analýzou těla na Inbody a analýzou jídelníčku. Každá kontrolní konzultace pak trvá 45 minut.